MTG HUKUK HAKKIMIZDA

MTG hukuk bürosu Avukat Meral Tombuloğlu Genç tarafından 2014 yılında İstanbul’da  kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren birçok şirket ve bireysel müvekkile hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Her zaman değişmekte ve gelişmekte olan hukuk alanında genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermekte olan MTG hukuk bürosunun öncelikli amacı, müvekkillerinin hukuki olarak her durumda korunması ve sadece dava aşamasında değil, dava öncesi de doğabilecek sorunların önlenmesi ve mevcut sorunların en kısa yoldan çözüme ulaştırılmasıdır.

Genç ve dinamik çalışma ortamıyla her daim yeniliklere açık olan,  yasal düzenlemeleri ve çözüm yollarını güncel bir şekilde takip ederek kendini daima tazeleyen MTG Hukuk Bürosunda, müvekkillerin çalışma alanları veya hukuki problemlerinde hedefe yönelik çalışmalar her zaman önceliklidir.

MTG hukuk bürosu; Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, İcra-İflas Hukuku ve Aile Hukuku başta olmak üzere tüm özel ve kamu hukuku alanlarına ilişkin davalar bakımından yüksek tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Amacımız; her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun çözümlenmesi, müvekkillere en uygun olan hukuki çözümü en hızlı ve kaliteli bir şekilde üretmektir.